

Rupa's email address and phone number have been validated.
Rupa
- Rate $4
- Response 1h

$4/hr
This teacher is currently unavailable
- Nutrition
Iam an determinated and reliable person with an ability to communicate fluently
- Nutrition
Lesson location
About Rupa
Iam an BSc Agriculture graduate currently working as an marketing and corporate intern with ifortis company and I have been a social media manager ,data analyst and data entry operator earlier with strong interpersonal skills and management and appreciable communication skills as well
About the lesson
- All Levels
- English
All languages in which the lesson is available :
English
I begin with basics which I believe there's no foundation without base strongly so beginning with basics and moving indepth maintains an understandable environment in the class also it builds a rapport with students to interact and communicate easily
Rates
Rate
- $4
Pack prices
- 5h: $20
- 10h: $40
online
- $4/h
Similar Nutrition tutors in Bengaluru
MOEA
Auckland & online
- $60/h
- 1st lesson free
Leigh
Rolleston & online
- $45/h
- 1st lesson free
Chelsea
Auckland & online
- $25/h
- 1st lesson free
Vishaka
Auckland & online
- $28/h
- 1st lesson free
UJJWAL
Wellington & online
- $22/h
- 1st lesson free
Lucy
Paris, France & online
- $96/h
- 1st lesson free
Deepti
Jaipur, India & online
- $22/h
- 1st lesson free
Jonathan
London, United Kingdom & online
- $83/h
Rish
Sanger, United States & online
- $268/h
Andrew SGz
Kecamatan Senen, Indonesia & online
- $25/h
Eddie B
London, United Kingdom & online
- $118/h
- 1st lesson free
Tushar
New Delhi, India & online
- $22/h
- 1st lesson free
Marina
Stuttgart, Germany & online
- $110/h
- 1st lesson free
Sam
Genève, Switzerland & online
- $193/h
Rushali
Ahmedabad, India & online
- $15/h
- 1st lesson free
Julia
Paris 12e, France & online
- $50/h
Camille
Nottingham, United Kingdom & online
- $71/h
- 1st lesson free
ANSHUL
Denver, United States & online
- $18/h
Lucas
Água Verde, Brazil & online
- $18/h
Priyanka
London, United Kingdom & online
- $47/h
- 1st lesson free
-
See Nutrition tutors
